Energiamess

Eesti keeles rus eng

Energiamessi toimumise aeg ja koht

28.09.2019, Rakvere keskväljak, kell 11-17, sissepääs tasuta

Esitleja

Suurtoetaja

Rakvere
Energiamessi korraldaja Reet Sink kinkis Pärnu abilinnapea Rainer Aavikule sooja bleedi ja korstnapühkimise tarvikud.

Esimene energiamess toimub Pärnus

Pärnu linn ja Eesti Messid sõlmisid kokkuleppe Energiamess - Kütame! toimumiseks Pärnu kesklinnas Martensi väljakul. Esmakordselt korraldatav suur energiateemaline teabepäev toimub laupäeval 24. septembril kell 10-18. Sissepääs on tasuta.

"Pärnul on hea meel, et see energiatarkust jagav rahvasündmus esimest korda just siin aset leiab, sest ainuüksi Pärnu linnas on ligi 6000 eramut ja 17000 korteriomandit, kelle omanikke energiateemad ühel või teisel moel vahetult puudutavad. Kui siia lisada Pärnu maakonna elanikud ja huvilised kaugemaltki, siis pole kahtlust, et külastajaid jätkub kindlasti ", ütles Pärnu abilinnapea Rainer Aavik.

Messi korraldaja Reet Sink selgitab: "Pärnu südalinnas asuv Martensi väljak on igati soliidne koht messi toimumiseks. Messi sisu osas on fookus kütmisel, aga ka muudel energia kasutuse ja säästmisega seonduvatel teemadel, nii et kokkuvõttes on energiamessi teemavalik üpris lai. Lisaks klassikalisele platsimessile on messi oluliseks osaks messipäeva jooksul toimuv Eesti rahva energiakooli rahvakoolitusprogramm. Selleks, et messi eksponentide pakutav info ja energiakooli tarkuseterad võimalikult paljudeni jõuaksid, anname välja ka üleriigilise ajalehe ja selle veebiversiooni ning plaanis on toota ka telesaade".

Energiamessi - Kütame! korraldavad Eesti Messid koostöös Pärnu Linnavalitsuse ja energiavaldkonna partneritega.

Pildil: Energiamessi korraldaja Reet Sink kinkis Pärnu abilinnapea Rainer Aavikule sooja bleedi ja korstnapühkimise tarvikud.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.