kytame header korraldajad uus

Eesti keeles rus eng

Energiamessi / Tallinna Energiapäeva toimumise aeg ja koht

Laupäev, 30.09.2017, Tallinn, Järve Keskuse messiala, kell 10-16, sissepääs tasuta

Korraldajad

Energiamessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Energiamessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@energiamess.ee

Reet Sink

Reet Sink - messi peakorraldaja ja kõneisik

505 8300, reet@energiamess.ee 
Valdkond: lepingute sõlmimine, programm ja üldkorraldus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: messiraadio ja helindamine


Ülar Palm

Ülar Palm

513 1540, info@showmess.eewww.showmess.ee 
Valdkond: programm (artistid)


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@energiamess.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee, veeb@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Druzba
Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: venekeelne kommunikatsioon


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Mai Kartau

504 0666, energiategu@energiamess.ee 
Valdkond: Aasta Energiategu 2017 auhunnagala projektijuhtimine


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee 


Energiamess MTÜ

Registrikood: 80363067

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.